Login
Flat View
По году
Просмотр по месяцам
По месяцам
Weekly View
По неделям
Daily View
Сегодня
Search
Поиск

Робоча група з МЗВ та СТВ / Working Group MRV & ETS

/ The event started -573 days ago 


 

global emission
Навчальний семінар «Вимоги системи моніторингу, звітності та верифікації викидів парникових газів: досвід застосування та рекомендації»

Дата проведення: 26-27 лютого 2020 р.
Місце проведення: м. Київ, вул. Предславинська, 35Д, готель ALFAVITO, конференц-зал Саміт

На семінарі будуть представлені результати роботи проєкту PMR, спрямовані на допомогу операторам установок різних галузей промисловості щодо впровадження системи МЗВ, відбудеться презентація пілотних проєктів з наданням рекомендацій операторам, верифікаторам та представникам Уповноваженого органу та обговорення з учасниками семінару ключових питань з впровадження системи МЗВ в Україні.
У другий день семінару буде розглянуто особливості моніторингу та звітності та досвід реалізації пілотних проєктів у окремих галузях (енергетика, металургія, хімічна промисловість, виробництво неметалевої мінеральної продукції). Окремі навчальні сесії передбачені для представників феросплавних та нафтопереробних заводів, для яких раніше не проводилися спеціалізовані семінари з МЗВ.

Підтвердження участі в семінарі до 19 лютого електронною поштою Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або за телефонами +38 044 585 03 63, +38 095 543 86 12, контактна особа - Марина Березницька.

 

Асоціація "Укрцемент"


Members Area, please log in