Login

CRH logos CEMARK rgb 1

pr crhbg.shadow

CEMARK об’єднує цементні заводи CRH в Україні - АТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПрАТ «Миколаївцемент».

АТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна) є одним із найбільших виробників цементу не лише в Україні, а й у Європі. Завод діє з 1970 року, а з 1999 року входить до складу Групи CRH. У 2011 році на заводі ввели в експлуатацію одну з найбільших у Європі печей для випалювання клінкеру сучасним, більш екологічним, сухим способом. Він використовується для виробництва цементу на всіх підприємствах CEMARK.

ТОВ «Цемент» (м. Одеса) є лідером на Одещині та активно розвиває ринки сусідніх регіонів. Ключові переваги підприємства – своєчасна доставка продукції автотранспортом та клієнтоорієнтований сервіс – дозволили підприємству забезпечити репутацію надійного партнера. Завод почав роботу в 1965 році, а в кінці 2011 року увійшов до складу CRH.

ПрАТ «Миколаївцемент» є одним із основних виробників цементу у західній Україні. Завод діє з 1950 року. У 2013 підприємство придбала Група CRH.

Окремий напрямок бізнесу CRH в Україні — виробництво бетону та залізобетонних виробів. Білоцерківський завод ЗБК "PoliBeton Energo» є спеціалізованим підприємством, яке виробляє опори для ліній електропередачі. Бетонний вузол PoliBeton на півночі Одеси увійшов до CRH у 2020 році.

Детальніше про компанію дивиться на сайті www.cemark.ua