Login

Пост-реліз: Презентація «Бетонні дороги – майбутнє України» та церемонія нагородження переможців і лауреатів конкурсу #Concreteroadaward 2018

20 лютого 2019 року Асоціація «Укрцемент» підвела підсумки конкурсу #Concreteroadaward, який тривав з березня 2018 року по січень 2019 року.
Церемонія нагородження і презентація на тему «Бетонні дороги – майбутнє України» проходила в Українському інституті майбутнього.

IMG 0272 сайт

Конкурс #Concreteroadaward був започаткований Асоціацією «Укрцемент» у лютому 2018 року для збільшення кількості і якості журналістських публікацій про будівництво цементобетонних доріг в Україні.

Про важливість та переваги бетонних доріг для інфраструктури та економіки країни у вітальних промовах на відкритті церемонії говорили Павло Качур, Голова Асоціації «Укрцемент», Віктор Андрусів, виконавчий директор Українського інституту майбутнього, Артем Безуглий, керівник Інституту "ДерждорНДІ", Віктор Довгань, заступник Міністра інфраструктури України з питань європейської інтеграції.

Головними ідеями презентації Павла Качура «Бетонні дороги – майбутнє України» було обґрунтування доцільності будівництва цементобетонних доріг для раціонального використання коштів Державного дорожнього фонду та досягнення розумного балансу технологій при виборі конструктивного типу дорожніх покриттів у процесі модернізації мережі доріг України на основі розрахунку витрат з урахуванням повного життєвого циклу дороги.

За задумом організаторів конкурсу збільшення інтересу ЗМІ до теми висвітлення переваг цементобетонних доріг, зростання професійності журналістських матеріалів та переконливість їх аргументації покликані створити критичну масу впливу на формування громадської думки та позиції професійної спільноти у питаннях вибору кращих технологій для дорожнього будівництва в Україні.

У конкурсі змагалися 10 представників різних ЗМІ, які подали на розгляд 18 робіт. Фахове журі з числа представників влади, науковців та практиків дорожнього будівництва відзначило високий професіоналізм та неупередженість журналістських досліджень на тему будівництва бетонних доріг.

Переможцями конкурсу стали:

І місце – Бондаренко Світлана, журналіст журналу "Бетон&Асфальт";
ІІ місце – авторський колектив: Онищенко Ніна, Кульєчова Наталія. Керівник - Онищенко Ніна, журналіст «Будівельного журналу»;
ІІІ місце – Бистрицька Ольга, журналіст Центру Транспортних Стратегій.

Переможцям вручені дипломи та сертифікати на отримання грошових призів у розмірі двадцять п’ять, п'ятнадцять та десять тисяч грн. відповідно.

DSC 0199 сайт

Дипломами учасника відзначено :

Дудар Оксану, журналіста Інформаційної агенції Дивись.info
Дубровик-Рохову Аллу, редактора відділу економіки газети "День"
Крючкова Олександра, журналіста газети "Урядовий курєр"
Ксьонз Ольгу, журналіста телеканалу "ПравдаТУТ", ведучу ТВ програми "Паралелі"
Ромашко Галину, редактора журналу Prof Build
Ластівку Олеся, к.т.н., доц. кафедри технологія будівельних конструкцій і виробів, КНУБА
соціація виробників цементу України «Укрцемент» вітає переможців та висловлює щиру вдячність всім учасникам та членам журі конкурсу.