Login

Конференція: «Нова політика управління відходами – основа економіки замкненого циклу»

5 червня 2018 року, м. Київ

Дуже символічно, коли до календарної події, а саме Всесвітнього дня охорони довкілля, приурочено і теметичний захід. “Або ми покінчимо із забрудненням довкілля, або воно покінчить із нами!” – таким було звернення понад 2 тисяч діячів науки й культури до ООН у 1971 році. Стратегією управління відходами визначена амбітна мета, щоб до 2030 року 70% таких відходів в Україні перероблялося чи повторно використовувалося.

Конференція на тему: «Нова політика управління відходами – основа економіки замкненого циклу» присвячена обговоренню подальших кроків щодо імплементації Національної стратегії управління відходами до 2030 року, перспектив переходу до економіки замкненого циклу, а також політики ЄС у сфері управління відходами. Захід організовано Міністерством екології та природних ресурсів України спільно з Представництвом ЄС в Україні, Американською торговельною палатою в Україні, проектами, що фінансуються ЄС (Twinning, APENA, BRDO), Європейським банком реконструкції та розвитку, проектом DESPRO.

Економіка замкненого циклу — економіка, орієнтована на безвідходне виробництво та споживання, і це обраний шлях економічного розвитку у передових країнах світу. Цей підхід дозволяє максимально використати продукцію, мінімізуючи негативний вплив на довкілля.

Від самого початку Асоціація «Укрцемент» активно долучилася до створення рамкового закону «Про відходи».
Документ має комплексний характер та є основою для прийняття усіх секторальних законів у цій сфері (без рамкового не можна приймати інші).

Відео ТУТ