Login

Прес реліз: Компанія HeidelbergCement поновлює свої зобов’язання щодо сталого розвитку

Стратегія "Зобов’язання Сталого Розвитку 2030" зосереджена на шести пріоритетних темах.

"Наша ціль - розвиватись у гармонії з навколишнім середовищем та суспільством. "Зобов'язання Сталого Розвитку 2030" спонукають нас шукати нові рішення та підходи, щоб зробити наш бізнес ще більш стабільним. Це те, що необхідно для забезпечення нашого корпоративного успіху у довгостроковій перспективі," сказав Д-р. Бернд Шайфеле, Голова Правління компанії HeidelbergCement, з нагоди запуску стратегії "Зобов'язання Сталого Розвитку 2030". Таким чином, HeidelbergCement поновлює свої зобов’язання щодо корпоративної соціальної та екологічної відповідальності та встановлює амбітні цілі, які компанія має намір досягти до 2030 року.

"Зобов'язання Сталого Розвитку 2030" замінюють існуючі "Амбіції Сталого Розвитку 2020" та одночасно розширюють цілі стратегії сталого розвитку компанії HeidelbergCement. Наприклад: викиди вуглекислого газу в атмосферу повинні бути зменшені на 30% від показників 1990 р. задля стримування зростання температури вище 2°С. Крім того, 80% коштів, виділених на проведення наукових досліджень та розробок, буде використано на створення більш стійкої продукції, що стимулюватиме постійні інновації продуктів та послуг. Для того, щоб сприяти впровадженню циркулярної економіки, все частіше відходи чи перероблені матеріали використовуються у якості альтернативних сировинних матеріалів. Охорона праці та безпека також є центральною темою нової стратегії сталого розвитку, яка має на меті досягти нульових показників травм з втратою працездатності.

Для того, щоб компанія продовжувала свій сталий розвиток, HeidelbergCement зосередиться на шести ключових темах, які стосуються усіх етапів та процесів нашої діяльності:

Забезпечення економічної стабільності та впровадження інновацій

"Ми забезпечимо стабільне зростання прибутковості завдяки ефективному управлінню всіма процесами і ресурсами, а також постійним інноваціям продуктів та послуг."

Досягнення досконалості в сфері охорони праці та безпеки
"Ми зобов’язані постійно покращувати умови охорони праці та безпеки наших співробітників, підрядників та третіх сторін."

Зменшення впливу на навколишнє середовище
"Ми зобов’язані робити наш внесок в рамках відповідальності щодо стримування зростання температури вище 2°С, та будемо продовжувати зменшувати наш вплив на повітря, землю та воду."

Впровадження циркулярної економіки
"Ми зберігаємо наші природні ресурси завдяки постійному збільшенню використання альтернативних ресурсів у якості сировини."

Добросусідство
"Ми зобов’язані підтримувати соціальний та економічний розвиток наших сусідніх громад та забезпечувати прозору взаємодію з усіма зацікавленими сторонами."

Дотримання вимог відповідності та створення прозорості

"Ми дотримуємося міжнародних стандартів у галузі прав людини, антикорупційних та трудових норм, ведемо активну, відкриту та прозору співпрацю з усіма зацікавленими сторонами."

"Відтепер "Зобов'язання Сталого Розвитку 2030" будуть впроваджені у всій Групі по всьому світу," сказав Д-р. Бернд Шайфеле. "Розробка "Зобов'язань Сталого Розвитку 2030" була підтримана представниками усіх бізнес ліній та напрямків Групи. Ці спільні зусилля вже створили глобальне розуміння того, що ми хочемо досягти як компанія. Зараз, "Зобов'язання Сталого Розвитку
2030" повинні стати присутніми у свідомості та повсякденній діяльності наших працівників, і як результат відображатись в наших бізнес процесах," продовжував Голова Правління Д-р. Бернд Шайфеле.

Компанія HeidelbergCement підтримує "Цілі Сталого Розвитку ООН"

Як частина суспільства, компанія HeidelbergCement сприяє відповідальному відношенню до навколишнього середовища на благо усіх. Впроваджуючи стратегію "Зобов'язання Сталого Розвитку 2030" компанія HeidelbergCement підтримує "Цілі Сталого Розвитку ООН" та вносить свій внесок у вирішення глобальних соціальних, економічних та екологічних проблем.

Деталі щодо стратегії "Зобов'язання Сталого Розвитку 2030" на сайті http://www.heidelbergcement.ua/uk/sustainability-commitments-2030