Login

ВСЕУКРАЇНСЬКА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ «РЕСТРУКТУРИЗАЦІЯ БОРГІВ ГРОМАДЯН & БАНКРУТСТВО ПІДПРИЄМСТВ ПО-НОВОМУ 2020»

Запрошуємо громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено з 13 по 17 квітня 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

marafon300x250 13 27 2

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб. Особливо актуально розуміти нове законодавство та можливі юридичні ризики в умовах економічної кризи.
Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств, а також з новим видом субсидіарної відповідальності перед кредиторами.

Участь безкоштовна.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за адресою: https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=apc_ua

Оргкомітет:
+38 (044) 390-25-52
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.