Login

Новий спецвипуск Будівельного журналу

«Будівельний журнал» ставить перед собою амбітне завдання досліджувати і широко висвітлювати процеси, що відбуваються в будівельному просторі України і світу. Відповіді на проблемні питання шукаємо у спілкуванні з керівниками і фахівцями Мінрегіону, Будівельної палати України, Конфедерації будівельників України, Спілки архітекторів України, представниками профільних асоціацій та громадських організацій.

У черговому спецвипуску «Будівельного журналу» ви дізнаєтеся про такі важливі теми як керамічне і енергоефективне будівництво.

Як відомо, в усі часи в Україні цінувалися цегляні будинки. А нині українською цеглою прикрашають ще й далекі зарубіжні міста.

Актуальна тема – енергозбереження. Сподіваємось, що Державний фонд енергоефективності дійсно відкриває нові можливості для мешканців багатоквартирних будинків. Як показує кращий приклад тепломодернізації одного із будинків у Києві, за опалення 1 кв. м житлової площі можна платити не 30, а 8 гривень. Як досягти таких результатів, які матеріали і обладнання застосовувати, розповідаємо в щорічному спецвипуску «Енергоефективне будівництво. Кераміка».

Електронна версія спецвипуску №3-4 2018 ТУТ