Login

Реєстрація на онлайн захід КРУГЛИЙ СТІЛ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО НАДАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА РИНКУ»: СТАНДАРТИ ДСТУ – EN НА БЕТОНИ: ВИКЛИКИ, РИЗИКИ, МОЖЛИВОСТІ.

ОНЛАЙН КРУГЛИЙ СТІЛ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ
«ПРО НАДАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА РИНКУ»: СТАНДАРТИ ДСТУ – EN НА БЕТОНИ: ВИКЛИКИ, РИЗИКИ, МОЖЛИВОСТІ.

Дата: 24 травня 2021 року о 14:00

Місце проведення: ДП «НДІБК» (м.Київ, вул. Преображенська, 5/2, Київ, 03680) офлайн / онлайн у форматі Zoom Video Communications.

Організатори: Асоціація «Укрцемент», КБУ, ДП НДІБК за підтримки Олени Шуляк - народного депутата України, заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
В роботі круглого столу візьмуть участь представники: виконавчих органів, виробники будівельної продукції та її споживачів, будівельники, наукові установи.
Захід проводиться з метою обговорення плану дій впровадження положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» (305 Регламент ЄС). За якими стандартами буде працювати будівельний ринок України? Що потрібно зробити, щоб запрацював ринковий нагляд?

Модератор- Людмила Кріпка, т.в.о. виконавчого директора Асоціації «Укрцемент».

До вітальних слів запрошені:

▪️ Олена Шуляк - народний депутат України, Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
▪️Наталія Козловська, Заступник Міністра розвитку громад та територій України.
▪️ Лев Парцхаладзе - Президент Конфедерації будівельників України.
▪️ Павло Качур - Голова Асоціації «Укрцемент».
▪️ Геннадій Фаренюк - Директор ДП НДІБК.

Спікери:
▪️ Олена Воскобійник - т.в.о. генерального директора департаменту технічного регулювання у будівництві Міністерства розвитку громад та територій України, профільні ТК.
▪️ Сергій Пилипенко - Заступник Голови Ради директорів Конфедерації будівельників України, Голова Комітету КБУ з питань будівельної продукції та генеральний директор ПБГ Ковальська.
▪️ Олег Швидкий – в.о. генерального директора НОС.
Реєстрація за посиланням

https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZEpdeGgqzgrGNWdOgn64bwL-Ji006SbfIh4

Усім зареєстрованим учасникам код та пароль доступу до онлайн конференції буде надіслано на електронні адреси за добу до початку заходу.