Login

РЕЄСТРАЦІЯ НА ОНЛАЙН НАРАДУ «ПЛАН ДІЙ ВПРОВАДЖЕННЯ ПОЛОЖЕНЬ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО НАДАННЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ПРОДУКЦІЇ НА РИНКУ» (305 РЕГЛАМЕНТ ЄС)»

Дата: 12 січня 2021 року
Час: 14:00-16:00
Учасники: державні службовці та народні депутати, представники бізнесу - виробники будівельної продукції та її споживачі, громадські лідери та активісти.
Спікери:
- Павло Качур – Голова Асоціації «Укрцемент»
- Олена Шуляк – народний депутат України, Заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.
- Тетяна Мельниченко - начальник відділу міжнародного співробітництва та якості департамент технічного регулювання Мінекономіки.
- Олена Воскобійник - т.в.о. генерального директора департаменту технічного регулювання у будівництві Міністерства розвитку громад та територій України, профільні ТК.
- Людмила Кріпка - керівник департаменту науково-технічної і юридичної інформації Асоціації «Укрцемент».
- Олег Швидкий – в.о. генерального директора НОС.
Усім зареєстрованим учасникам напередодні заходу буде надіслано лист-запрошення з посиланням на підключення до платформи ZOOM на зазначену Вами електронну адресу. За додатковою інформацією звертайтеся до організаторів за ел.адресою: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Захід проводиться з метою обговорення плану дій впровадження положень Закону України «Про надання будівельної продукції на ринку» (305 Регламент ЄС). За якими правилами та як будемо працювати з 01.01.23 р., що потрібно зробити, щоб бути конкурентоспроможними на ринку?
Реєстраційна форма: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQgBL5hc7hk3T64-X3bYeNsnAR1vvi6A1x40wHiIPScYbJFQ/viewform