Login

"Дікергофф Цемент" змінив тип акціонерного товариства з публічного на приватне.

16.01.2018 року Позачерговими загальними зборами акціонерів ПАТ "Дікергофф цемент Україна" було прийнято рішення, щодо зміни типу акціонерного товариства на приватне. Таким чином було змінено назву акціонерного товариства на Приватне акціонерне товариство "Дікергофф Цемент Україна" (скорочено - ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна").
18.01.2018 року зазначені зміни були зареєстровані в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.
Відповідно до п.5 ст.89 ЦК України, зміни до установчих документів юридичної особи, які стосуються відомостей, включених до державного реєстру, набирають чинності для третіх осіб з дня їх державної реєстрації.
На підставі вищезазначеного, з 18.01.2018 року тип і назву акціонерного товариства було змінено на Приватне акціонерне товариство "Дікергофф Цемент Україна" (скорочено - ПРАТ "Дікергофф Цемент Україна").

Довідково

"Дікергофф Цемент Украина" є одним з найбільших цементних заводів України. Компанія належить німецькій Dyckerhoff GmbH, яка є членом групи Buzzi Unicem.
"Діикергофф Цемент Україна" володіє виробничими потужностями у Києві, Миколаєві та Одесі.