Login

Прес-реліз. Головою правління ПАТ «Миколаївцемент» призначено Андрія Звіринського

З 20 грудня 2017 року головою правління «ПАТ Миколаївцемент» групи компаній СіАрЕйч в Україні призначено Андрія Звіринського.

Дотепер Андрій Звіринський три з половиною роки працював на посаді комерційного директора ПАТ «Миколаївцемент» і далі продовжує поєднувати ці обов’язки.

До січня 2015 року працював на посаді комерційного директора компанії «Монді Пекеджінг Юкрейн», яка належить до групи Mondi — одного з найбільших виробників пакувальних мішків і паперу в світі.

Народився 1978 року у м. Жидачеві, Львівської області. Здобув ступінь магістра зі спеціальності «Економіка підприємства» в Бережанському агротехнічному інституті, що є підрозділом Національного університету біоресурсів і природокористування України. Одружений, батько двох дітей.

Кевіна Маккеона, який з квітня 2016 року працював на посаді голови правління ПАТ «Миколаївцемент», призначено на посаду голови правління ПАТ «Подільський цемент», що у м. Кам’янці-Подільському Хмельницької області, та є частиною групи CRH з 1999 року.

Довідка

До складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПАТ «Миколаївцемент».

ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна) — це одне з найефективніших і найсучасніших підприємств із сухим способом виробництва клінкеру в Європі. Завод діє з
1970 року, а з 1999 року входить до складу групи CRH.

ТОВ «Цемент» (м. Одеса) є найбільшим виробником цементу на півдні України. Завод почав роботу в 1965 році, а в кінці 2011 року увійшов до складу CRH.

ПАТ «Миколаївцемент» є регіональним лідером на ринку Львівської області в Україні. Завод діє з 1950 року. У 2013 підприємство придбала Група CRH.

Про CRH

CRH (Лондонська фондова біржа: CRH; Ірландська фондова біржа: CRG; Нью-Йоркська фондова біржа: CRH) — це провідна міжнародна диверсифікована група компаній-виробників будівельних матеріалів. На її
3 800 підприємствах в 31 країні працює приблизно 87 000 осіб . За ринковою капіталізацією близько 27 млрд євро (квітень 2017 р.) CRH є найбільшим виробником і постачальником будівельних матеріалів у Північній Америці і другим у світі. Група займає провідні позиції в Європі, а також має стабільні стратегічні позиції в регіонах з економіками, що розвиваються, наприклад у Азії та Південній Америці. CRH прагне вдосконалювати будівельну галузь, пропонуючи найкращі матеріали для будівництва та ремонтів інфраструктури, житлових та комерційних проектів. CRH входить до переліку Fortune 500, є учасником біржових індексів FTSE 100, EURO STOXX 50 і ISEQ 20. Американські депозитарні акції CRH котуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.

Детальніше див. на www.crhukraine.com