Login

Продукція ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH – основа Бескидського тунелю в Карпатах

З нагоди офіційного урочистого відкриття залізничного Бескидського тунелю наприкінці травня – найбільшого інфраструктурного об’єкту впродовж останнього десятиріччя в Україні, ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH висловлює вдячність партнерам за довіру до цементної продукції, яка була використана для будівництва тунелю на 100%. Загальний обсяг поставок склав 46,9 тис тонн цементу, що орієнтовно дорівнює 700 вагонам-цементовозам, які його доставляли.
Крім того, було забезпечено всебічну професійну підтримку та консультації фахівцями власної сертифікованої лабораторії бетонів та технічного маркетингу CRH в Україні щодо приготування бетонної суміші тощо.
«Брати участь у будівництві такого важливого об’єкту для нашої компанії було справою честі та соціальної відповідальності. Ми пишаємося тим, що, в тому числі й завдяки нашій продукції, Україна стала ближчою до своєї мети – входження до родини європейських держав. Цей проект засвідчив високу довіру українців до бренду Миколаївцемент-CRH, який і раніше себе високо зарекомендував під час реалізації таких важливих інфраструктурних проектів регіону як будівництво сучасної злітно-посадкової смуги для посадки боїнгів міжнародного аеропорту у Львові та трамвайної колії на Сихів у Львові», – зазначив голова правління ПАТ «Миколаївцемент» Андрій Звіринський.

Довідка

Бескидський тунель – це другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Розташований в Українських Карпатах, на Бескидському перевалі. Належить до п’ятого Пан'європейського транспортного коридору, який з’єднує Львів і Трієст (Італія). Довжина тунелю становить 1 765 метрів, ширина - 10,5 м, висота - 8,5 м. Бескидський тунель зможе пропускати до 100 пар поїздів на добу, у той час, як пропускна здатність одноколійного тунелю складала до 47 поїздів зі швидкістю 15-40 км/год. Новий Бескидський тунель побудували на заміну старому, що діяв з 1886 року.

Довідка

До складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» і ПАТ «Миколаївцемент».

ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область, Україна) — це одне з найефективніших і найсучасніших підприємств із сухим способом виробництва клінкеру в Європі. Завод діє з 1970 року, а з 1999 року входить до складу групи CRH.

ТОВ «Цемент» (м. Одеса) є найбільшим виробником цементу на півдні України. Завод почав роботу в 1965 році, а в кінці 2011 року увійшов до складу CRH.
ПАТ «Миколаївцемент» є регіональним лідером на ринку Львівської області в Україні. Завод діє з 1950 року. У 2013 підприємство придбала

Група CRH.
Про CRH
CRH (Лондонська фондова біржа: CRH; Ірландська фондова біржа: CRG; Нью-Йоркська фондова біржа: CRH) — це провідна міжнародна диверсифікована група компаній-виробників будівельних матеріалів. На її 3 600 підприємствах в 31 країні працює приблизно 85 000 осіб . За ринковою капіталізацією близько 27 млрд євро (2017 р.) CRH є найбільшим виробником і постачальником будівельних матеріалів у Північній Америці і другим у світі. Група займає провідні позиції в Європі, а також має стабільні стратегічні позиції в регіонах з економіками, що розвиваються, наприклад у Азії та Південній Америці. CRH прагне вдосконалювати будівельну галузь, пропонуючи найкращі матеріали для будівництва та ремонтів інфраструктури, житлових та комерційних проектів. CRH входить до переліку Fortune 500, є учасником біржових індексів FTSE 100, EURO STOXX 50 і ISEQ 20. Американські депозитарні акції CRH котуються на Нью-Йоркській фондовій біржі.
Детальніше див. на www.crhukraine.com