Login

Запрошення на Міжнародну виставку важкої спецтехніки «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА» та Міжнародний дорожній та будівельноий форум «IR&BF»

Запрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному дорожньому та будівельному форумі «IR&BF», який відбудеться 13-15 березня 2018р. на базі міжнародної виставки важкої спецтехніки «HEAVY DUTY/ВАЖКА ТЕХНІКА», виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», вул. Салютна, 2-Б, павільйон № 1.

preview22

Організатори форуму: компанія «Євроіндекс», ДП «ДерждорНДІ», Асоціація виробників цементу України «Укрцемент».
З 13 по 15 березня 2018 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбудеться Міжнародна виставка форум важкої спецтехніки , обладнання та компонентів, що охоплює чотири суміжні та повязані галузі «Heavy Duty/ВАЖКА ТЕХНІКА»
Виставка в повному обсязі представить всі основні теми, що мають безпосереднє відношення до розвитку інфраструктури і охоплює чотири області: дорожньо-будівельну, будівельну, гірничодобувну та комунальну техніку. Особлива увага буде приділена новим технологіям та матеріалам, представлена новітня техніка, на виставці буде створений комунікаційний майданчик для обміну міжнародним досвідом реформування та розвитку інфраструктури.
Ділова програма заходів включає відкриті круглі столи та панельні дискусії за участю державних установ, громадських організацій, представників бізнесу та ЗМІ.
У форумній частині приймуть участь Міністр Інфраструктури та представники УКРАВТОДОРу, проектні організації та профільні асоціації.
Будуть представленні як глобальні плани розвитку інфраструктури так і конкретні проекти реконструкцій та будівництва, які заплановані на 2018 рік. Детальну презентацію цих проектів будуть робити представники УКРАВТОДОРу та Державного Дорожнього науково-дослідного інституту з зазначенням усіх технічних та фінансових умов, а також впливу на розвиток інфраструктурних супроводжуюих об’єктів у регіонах. Це стане корисною інформацією для девелепорських компаній, місцевих органів влади які приїдуть разом із підрядниками з регіонів.
Важливою частиною форуму стане розгляд питань запровадження системи організації та виконання дорожніх робіт. Разом із питаннями тендерних процедур, забезпечення контролю якості представникам регіональних компаній та місцевим чиновникам будуть презентовані переваги використання нових технологій та матеріалів. Зокрема використання бетону у будівництві доріг, що потребує та розвиватиме галузь.

Посилання на реєстрацію