Матеріали VII міжнародної конференції UkrCemFor 2017 Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспертиви розвитку.

Національна стратегія поводження з відходами.


Менеджер програми енергоефективності та змін клімату ЄБРР, Олена Борисова, на панельній дискусії ІІІ. Екологія, альтернативне паливо в рамках конференції UkrCemFor 2017, підняла болючу тему про відходи. У доповіді на тему «Національна стратегія поводження з відходами та цементна промисловість» розкрито бачення того, що слід відмовлятися від єдиної залежності захоронювати відходи і переходити до сортування і розподілу відходів на потоки для повторного використання, утилізації, відновлення з утилізацією залишкових відходів на регіональних сміттєзвалищах, які сумісні з європейськими.


Безпека на дорогах.

На панельній дискусії ІІ. Цементно-бетонні технології у дорожньому будівництві під час проведення UkrCemFor 2017 Хельмут Ляйтгеб, регіональний менеджер DELTA BLOC International Gmbh, поділився міжнародним досвідом «Безпека на дорогах. Захисні бар’єри із залізобетону».
DELTA в Україні відповідає усім міжнародним правилам EN 1317 – ДП «ДерждорНДІ». Ноу-хау, навчання і контроль з Австрії; якість, цемент, виготовлення в Україні.


За останні 10 років майже на 100 кг в Україні зменшилося виробництво цементу на душу населення.

У виступі «Огляд цементного ринку» виконавчого директора Асоціації «Укрцемент» Романа Скільського у рамках UkrCemFor 2017 показана динаміка виробництва цементу на душу населення за 2001-2016 рр. Найбільший пік припав на 2007 рік – 302 кг.


Мобільне енергопостачання та температурний контроль для промисловості.

Юлія Андрусів, генеральний директор «Aggreko» Україна, Білорусь, Балтика, презентувала на панельній дискусії IV. Сучасні технології виробництва цементу і будівельних матеріалів під час UkrCemFor 2017 продукцію «Аггреко», як світового лідера у наданні додаткової потужності енергії (електрика, нагрівальні та охолоджуючі агрегати) при несприятливих умовах у використанні планового джерела енергії.


Європейські регламенти.

Виступаючи на UkrCemFor 2017 з доповіддю про «Регламент 305-2011 ЄС Будівельна продукція» Сергій Рубальський, генеральний директор Global Certific, продемонстрував на яких засадах тримається європейський будівельний ринок. А саме, на контролі ефективного функціонування ринку (ринковий нагляд), уникненні створення нових невиправданих бар’єрів, відміні технічних бар’єрів для торгівлі (Законодавство ЄС для конкретних груп продукції, наприклад, Регламент 305/2011).

 


Про модернізацію аеропортів.

Кирил Новіков, директор УДПТНДІ ЦА «УКРАЕРОПРОЕКТ», у доповіді про «Цементобетонні покриття. Аеропорти.» на панельній дискусії ІІ «Транспортна інфраструктура» на UkrCemFor 2017 математичним розрахунком показав потребу авіації у цементі до 2023 року.


Як споживача обманюють на цементі.

Олег Цільвік, Заступник Голови правління ВГО «Союз споживачів України», виступаючи на панельній дискусії І. Якість та безпека будівельних матеріалів під час проведення UkrCemFor 2017, визначив основні способи обману споживача. А саме, підміна марки цементу – цемент низької марки розфасовують під вищою, фальсифікація вмісту мішка шляхом додавання в заводський цемент інертного наповнювача контрафакт, обважування.


Як соняшник цементу прислужився.

Дмитро Зозуля, директор Renegro, на панельній дискусії ІІІ. Екологія, альтернативне паливо в рамках UkrCemFor 2017 доповів про можливості використання лушпиння соняшника, як альтернативного виду палива на цементних заводах.


99% будівельних матеріалів для бетонних доріг виготовляється в Україні.


Виступ Максима Португальського («Альтіс Констракшин») на панельній дискусії ІІ. Цементно-бетонні технології у дорожньому будівництві на UkrCemFor 2017 ілюструє перспективи розвитку цеметнобетонних доріг в Україні. Дефіцит вітчизняного бітуму і вартість імпортного переорієнтовують державні інтереси на вдосконалення технології будівництва цементобетонного покриття.


Виробництво цементу йде вгору.

Роман Скільський, виконавчий директор Асоціації «Укрцемент», виступаючи на панельній дискусії І. «Цементна промисловість і будівництво» під час UkrCemFor 2017, відзначив зростання виробництва цементу на 5,6% у 2016 році після чотирьох років спаду. При цьому він зазначив сповільнення темпів виробництва у 1 кварталі 2017 року.

Повну версію презентацій спікерів шукайте за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/0B-5lCNI2XNOpZTZOREpIcnA5eFk