Login

MEETUP «Легітимність та безпечність будівельних об’єктів: недосконалість чинного законодавства та перспективи змін у 2018 році».

1 березня 2017 року відбувся MEETUP «Легітимність та безпечність будівельних об’єктів: недосконалість чинного законодавства та перспективи змін у 2018 році».

ОРГАНІЗАТОРИ:
Комітет ВРУ з питань будівництва та ЖКГ
Державна архітектурно-будівельна інспекція України
Офіс ефективного регулювання
RED Community

Заходи МЕЕТUP мають невимушений, напівформальний формат проведення, щоб сама атмосфера сприяла відкритому спілкування та генеруванню нових ідей.

Виконавчий директор Асоціації «Укрцемент», Р. Скільський, відповідаючи на запитання учасників зустрічі, дав розгорнутий коментар щодо явища контрафакту та фальсифікованої продукції на ринку цементу України.

Робота Асоціації була спрямована на допомогу споживачу, бо на ринку навального цементу задіяно більше рівнів перевірок як з боку виробника, так і безпосереднього замовника. Все почалося зі спільного проекту з ВГО «Союз споживачів України», коли проводилися контрольні закупки цементу у різних роздрібних торговельних точках, аналіз даних та публікація результатів випробувань. Наступним якісним кроком стало підписання 3-стороннього Меморандуму про гарантію якості цементу в торговельних мережах України. Найпершими до нього приєдналися мережа будівельних матеріалів Епіцентр та Нова Лінія.

Збільшення на 20% частки заводського (якісного) цементу у роздрібних мережах підтверджено дослідженням міжнародної компанії GFK у 2014 і 2017 роках. Про правильно обрану стратегію говорить той факт, що частка заводського цементу становить 72% від наявного обсягу (станом на листопад 2017 р.).

Посилання на прямий ефір заходу