Login

Тренінг «Ко-процесинг для цементних заводів»

21 лютого 2018 року відбувся тренінг «Ко-процесинг для цементних заводів» за підтримки Асоціації виробників цементу України «Укрцемент» та Центру ресурсоефективного та чистого виробництва. Тренінг проводив Дірк Хенгевосс (Dirk Hengevoss), міжнародний експерт з чистого виробництва, співробітник Університету прикладних наук Північно-Західної Швейцарії (FHNW).
Загальна освітня мета тренінгу – сприяти покращенню практик поводження з відходами в Україні на основі знайомства і впровадження кращих світових практик. Учасникам тренінгу було представлено сучасні можливості з переробки промислових та побутових відходів в цементних печах. В результаті тренінгу учасники зможуть застосувати різні інструменти імплементації та контролю над переробкою відходів.
Тренінг проводився в рамках проекту Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) «Сприяння розвитку програми ресурсоефективності та більш чистого виробництва шляхом створення та започаткування роботи Центру більш чистого виробництва в Україні».