The Quarry Life Award 2018 р.: компанія HeidelbergCement розпочинає 4-ий конкурс із збереження біорізноманіття на кар’єрах

Вже вчетверте компанія HeidelbergCement запрошує учасників для участі у міжнародному науково-освітньому конкурсі the Quarry Life Award, метою якого є пошук нових ідей для збереження та розвитку біологічного різноманіття та підвищення рівня інформованості про екологічну середу на кар’єрах. Четверте видання представляє нову концепцію – окреме оцінювання наукових та громадських проектних ідей.

Для участі у конкурсі студентам, випускникам, дослідникам, громадським організаціям та місцевим громадам пропонується подати проект, обравши одну з шeсти представлених категорій. З січня по вересень 2018 р., компанія HeidelbergCement відкриває двері до своїх кар’єрів у 26 країнах-учасниках, у тому числі до Беніну,
Буркіна Фасо, Єгипту, Франції, Італії та Марокко, які приєдналися вперше.

“Чимало наших кар’єрів служать місцем проживання для рідкісних видів тварин. Збереження біорізноманіття на наших кар’єрах та сприяння інформованості про це є дуже важливим для нас”, сказав Др.Бернд Шайфеле, Генеральний Директор компанії HeidelbergCement. “Ми сподіваємось, що науково-дослідницькі проекти та ідеї конкурсу the Quarry Life Award сприятимуть цим зусиллям. Саме тому вже 4-й раз поспіль ми проводимо конкурс the Quarry Life Award.”

The Quarry Life Award – унікальна платформа

Більш того, конкурс the Quarry Life Award став платформою для розвитку та обміну кращими практиками серед різних зацікавлених сторін. Конкурс був навіть визнаний Європейською Комісією: «Європейська Комісія вітає зусилля компанії HeidelbergCement, що направлені на визнання цінності природи та інтеграції природнього капіталу і біорізноманіття для прийняття економічних рішень. Ми вітаємо відкритість обміну результатів досліджень та кращими практиками», сказав Даніель Калледжа Креспо, Генеральний Директор з питань навколишнього середовища Європейської Комісії.

Нова концепція сприяє збереженню природнього середовища та діалогу за участю багатьох зацікавлених сторін
Для забезпечення справедливої конкуренції для всіх учасників, відтепер конкурс the

Quarry Life Award має два напрямки: науковий та громадський.

Науковий напрямок спрямований на розвиток наукових проектів, які підвищують рівень обізнаності про екологічне середовище на кар’єрах та призводять до поліпшення біорізноманіття, ландшафту та управління водними ресурсами. Напрямок відкритий для академіків, науковців, експертів та громадських організацій. У цьому напрямку представлені наступні категорії:
• управління біорізноманіттям

• дослідження природних середовищ та представників біологічних видів

• за межами кар’єру

Громадський напрямок спрямований на розвиток освітньо-інформаційних та соціально-орієнтованих проектів, які допомагають кар’єру краще взаємодіяти з зовнішніми зацікавленими сторонами. Більш того, напрямок підвищує обізнаність та сприяє вивченню біорізноманіття на кар’єрах. Напрямок відкритий для всіх – окремих осіб, студентів, школярів, громадських організацій та місцевих громад. У цьому напрямку представлені наступні категорії:
• біорізноманіття та освіта

• кар’єри та місцеві громади

• студентський учбовий проект (виключно для школярів)

Найкращий проект з усіх представлених отримає € 30 000

До 1-го грудня 2017 р., члени журі кожного національного конкурсу переглянуть подані пропозиції та відберуть проекти, які прийматимуть участь у змаганні. Учасників конкурсу запросять до реалізації своїх дослідницьких проектів у період між січнем та вереснем 2018 р.

Восени 2018 р., національне журі нагородить чотири кращі команди: 2 кращі проекти у дослідницькому напрямку та 2 кращі проекти у громадському напрямку (призами на суму € 5 000 та € 2 500). Всі відібрані проекти будуть змагатися одночасно за міжнародні призи, а також будуть індивідуально оцінюватися міжнародними членами журі. Найкращий проект в кожній з шести категорій буде нагороджений міжнародним призом на суму € 10 000. Гранд Приз в € 30 000 отримає найкращий проект з усіх представлених!

Кінцевий строк реєстрації проектів: 20 листопада 2017 р. Детальніше: www.quarrylifeaward.com.ua
Приєднуйтеся до спільноти the Quarry Life Award на

https://www.facebook.com/TheQuarryLifeAwardUkraine/