Login

QualityMembg.shadow

 Ми наголошуємо, що Меморандум відкритий для участі всіх торговельних мереж, хто згоден із задекларованими принципами та готовий зробити внесок і сприяти створенню прозорого та чесного споживчого ринку цементу – ринку без фальсифікату. 

 

Меморандум про гарантію якості цементу в торговельних мережах України


Меморандум про гарантію якості цементу в торговельних мережах України між Асоціацією «Укрцемент», ВГО «Союз споживачів України» та великими мережами будівельних матеріалів було підписано 25.05.2017 року під час проведення  VII Міжнародної конференції "Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку" UkrCemFor 2017

Меморандум є тристороннім та відкритим до приєднання.

Сторони Меморандуму:

- Виробники цементу - Асоціація «Укрцемент»
- Споживачі- Всеукраїнська громадська організація "Союз споживачів України" 
- Торговельні мережі - Ритейлер

Першими до цього Меморандуму приєднались мережі Епіцентр та Нова лінія.

Метою Меморандуму є створення цивілізованого сегменту ринку, на якому споживач може гарантовано купити якісний продукт, не ризикуючи власними коштами та результатами своєї праці. 

В ситуації коли в державі фактично немає ринкового нагляду, оператори ринку та споживачі вимушені самі створювати та виховувати культуру споживчого ринку цементу.

Ритейлер цим Меморандумом декларує свій намір  реалізовувати через власну торговельну мережу виключно цемент, що відповідає вимогам нормативних документів, таким чином, зміцнюючи свою репутацію, сприяти створенню прозорого та чесного споживчого ринку цементу – ринку без фальсифікату.

Так, з початком дії Меморандуму відкривається шлях до остаточного створення цивілізованого споживчого поля та недопущення наявності на ринку фальсифікованої продукції.

Укрцемент вважає, що дотримання законодавчих норм на споживчому ринку цементу повинно бути безумовним.

Щоб приєднатись Меморандуму, надішліть листа на адресу Асоціації "Укрцемент" office©ukrcement.com.ua

УЧАСНИКИ МЕМОРАНДУМУ:

bg.shadow

  

                                                                                 lgMain          SzSp

 

   

Ритейлер:


           

 Epicentr              NL


 

ЯК ЦЕ БУЛО...

25.05.2017 року VII Міжнародна конференція "Цементна промисловість. Найкращі практики. Перспективи розвитку" UkrCemFor 2017 підписання Меморандуму