Login

#ConcreteRoadAward Конкурс Асоціації «Укрцемент» на краще висвітлення теми будівництва бетонних доріг (оновлено)

#ConcreteRoadAward (оновлено)


Асоціація «Укрцемент» та Український інститут майбутнього запрошують на церемонію нагородження переможців Конкурсу #ConcreteRoadAward 2018

20 лютого 2019 року у залі Українського інституту майбутнього (м. Київ, вул. Гончара 65, 6 поверх) з 12:00 годині відбудеться церемонія нагородження переможців конкурсу #ConcreteRoadAward 2018.

Фахове журі у складі:

Ігоря Васюника, Першого заступника Голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту,
Артема Безуглого, керівника Інституту "ДерждорНДІ",
Ігоря Гамеляка, завідувача кафедри аеропортів Національного транспортного університету,
Олега Островерхого, директора ТОВ «НВО «Трансінжиніринг»,
Павла Качура, Голови Асоціації «Укрцемент»
назве авторів найкращих матеріалів на тему будівництва бетонних доріг в Україні, які були подані на конкурс.

juryConcreteRoadAward

 

Організатори заходу: Асоціація «Укрцемент», Український інститут майбутнього.

Медіа-партнер: ІА «Інтерфакс-Україна».

На початку 2018 р. експерти Українського інституту майбутнього та фахівці дорожньої галузі разом з Асоціацією «Укрцемент» презентували спільне дослідження «Переваги цементобетонних доріг в Україні. Економічна оцінка до 2030р.», в якому розвіяли існуючі міфи навколо проблеми будівництва в нашій країні цементобетонних доріг та надали конструктивні пропозиції щодо стратегічних та тактичних рішень впровадження таких технологій в Україні.

Задля популяризації цього виду дорожніх одягів, Асоціація «Укрцемент» оголосила про початок з 1 березня 2018 року конкурсу журналістських робіт #ConcreteRoadAward на краще висвітлення теми будівництва цементобетонних доріг в Україні в будь-яких засобах медіа протягом 2018 року.

Мета конкурсу - донесення до громадянського суспільства, об’єднаних територіальних громад та професійних спільнот інформації щодо переваг та доцільності будівництва цементобетонних доріг для здійснення суттєвого впливу на формування позиції влади у питаннях оновлення транспортної інфраструктури України, оприлюднення реальної інформації про цементобетонні технології як інструмент просування конкуренції в методах облаштування дорожніх одягів і досягнення позитивного економічного ефекту для країни від балансу різних видів дорожнього будівництва.

На учасників чекають демонстрація відеоматеріалу про переваги цементобетонних доріг, виступи членів журі - експертів дорожньої галузі, неформальне спілкування з учасниками та організаторами конкурсу.

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості приєднатися до цікавої та інформативної події.

 За довідками звертатися по телефону (044) 393 43 77 (вн.704) або на електронну адресу: techno©ukrcement.com.ua. Контактна особа – Людмила Кріпка.

Зареєструватись до участі у церемонії нагородження #ConcreteRoadAward


 


УВАГА! 

Щоб надати можливість позмагатися учасникам, чиї матеріали тільки готуються до публікації, Оргкомітетом Конкурсу прийнято рішення продовжити термін прийому конкурсних матеріалів.

У Конкурсі #ConcreteRoadAward приймають участь Анкети, які відправлені на електронну адресу office©ukrcement.com.ua до 31.01.2019 року.

Про підведення підсумків та проведення церемонії нагородження буде оголошено додатково.

ConcreteRoad Award


Довідка за телефоном: + 38 044 393-43-77 або office©ukrcement.com.ua
Надсилайте Ваші матеріали на office©ukrcement.com.ua